Ofertă acceptată Cumpărare directă

RAFT STABIL 192X100X50CM GALV, VESTIAR CU 2 USI A891 60X45X18

Număr anunț
DA22075697
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului Jud Ilfov (CUI 8612757)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39152000-2 · Rafturi mobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.598,30 RON
Valoare atribuită
1.598,30 RON
Data publicării
14.12.2018 11:13
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 11:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.598,30 RON

din 1.598,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.