Ofertă acceptată Cumpărare directă

Banca Parc DORFEN-FR

Număr anunț
DA22069223
Autoritate contractantă
CENTRU SCOLAR DE EDUCATIE INCLUZIVA (CUI 842793)
Furnizor / câștigător
KRONEMAG MILLENIUM SRL (CUI 23179283)
Cod CPV
39113600-3 · Banci (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.471 RON
Valoare atribuită
9.471 RON
Data publicării
13.12.2018 18:21
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 17:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.471 RON

din 9.471 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.