Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet brazi pentru Comuna Uivar

Număr anunț
DA22076765
Autoritate contractantă
COMUNA UIVAR (PRIMARIA COMUNEI UIVAR TIMIS) (CUI 9640615)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39298910-9 · Pom de Craciun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
341,93 RON
Valoare atribuită
341,93 RON
Data publicării
14.12.2018 11:41
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 13:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

341,93 RON

din 341,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.