Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cuptor cu microunde SAMSUNG MS23F301TAS, 23l, 800W, argintiu

Număr anunț
DA22066133
Autoritate contractantă
MUZEUL TARII CRISURILOR (CUI 4287858)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39711362-4 · Cuptoare cu microunde (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
340,26 RON
Valoare atribuită
340,26 RON
Data publicării
13.12.2018 15:05
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 16:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

340,26 RON

din 340,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.