Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Corespondenta neprioritara interna cu confirmare postala de primire 21g-50g
- Număr anunț
- DA22065038
- Autoritate contractantă
- COMUNA ROSIA MONTANA (CUI 4562290)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
- Cod CPV
- 64112000-4 · Servicii postale de distribuire a corespondentei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.226 RON
- Valoare atribuită
- 1.226 RON
- Data publicării
- 13.12.2018 14:38
- Termen limită
- 19.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.12.2018 10:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.226 RON
din 1.226 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro