Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Motofierastrau STIHL MS 362 cu pachet rezerva
- Număr anunț
- DA22069857
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA CRISURI (CUI RO23782674)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT CONCEPT TOOLS (CUI 39871948)
- Cod CPV
- 42642100-9 · Masini-unelte pentru prelucrarea lemnului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.750 RON
- Valoare atribuită
- 24.750 RON
- Data publicării
- 14.12.2018 07:52
- Termen limită
- 19.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.12.2018 09:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
24.750 RON
din 24.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro