Ofertă refuzată
Cumpărare directă
KARCHER - WD5 PREMIUM - ASPIRATOR UMED-USCAT, 1100 W, 240 MBAR, 25 L, FUNCTIE SUFLARE, REZERVOR INOX
- Număr anunț
- DA22048330
- Autoritate contractantă
- JUDETUL PRAHOVA (CUI 2842889)
- Furnizor / câștigător
- WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
- Cod CPV
- 42999100-6 · Aspiratoare, altele decat cele de uz casnic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 617,65 RON
- Valoare finală
- 617,65 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 15:23
- Data finalizării
- 14.12.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.