Acasă · Licitații
· Structuri si materiale de constructii; produse auxiliare pentru constructii (cu exceptia aparatelor electrice) (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE INTRETINERE
- Număr anunț
- DA22058046
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NEAGRA SARULUI (CUI 16037847)
- Furnizor / câștigător
- DEPOZIT ANGRO AIS TRADING SRL (CUI RO743153)
- Cod CPV
- 44000000-0 · Structuri si materiale de constructii; produse auxiliare pentru constructii (cu exceptia aparatelor electrice) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 716,81 RON
- Valoare atribuită
- 716,81 RON
- Data publicării
- 13.12.2018 11:29
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.12.2018 12:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
716,81 RON
din 716,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro