Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale reparatii

Număr anunț
DA22079900
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Ion Minulescu" Pitesti (CUI 29467714)
Furnizor / câștigător
CIPCOS MAR COMPLEX SRL (CUI RO6215297)
Cod CPV
44111000-1 · Materiale pentru lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.508,40 RON
Valoare atribuită
1.508,40 RON
Data publicării
14.12.2018 13:03
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 13:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.508,40 RON

din 1.508,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.