Ofertă acceptată Cumpărare directă

FOLIE PLASTIC CONSTRUCTII,VATA URSA CU FOLIE ALUMINIU GR100MM,DULAPI RASINOASE,TEAVA NEAGRA CONSTRUC

Număr anunț
DA22071575
Autoritate contractantă
S.C. GENERAL PUBLIC SERV S.A. (CUI 29094518)
Furnizor / câștigător
MARTELI SRL (CUI RO15835549)
Cod CPV
44172000-6 · Folii (constructii) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.235,27 RON
Valoare atribuită
5.235,27 RON
Data publicării
14.12.2018 09:16
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 09:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.235,27 RON

din 5.235,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.