Ofertă acceptată Cumpărare directă

VAS DE EXPANSIUNE VAREM, DIN OTEL, CILINDRIC, VERTICAL, 6 BAR, 60L

Număr anunț
DA22053344
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
Cod CPV
44610000-9 · Cisterne, rezervoare, containere si cuve sub presiune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
268,91 RON
Valoare atribuită
268,91 RON
Data publicării
13.12.2018 09:23
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 12:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

268,91 RON

din 268,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.