Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de constructii-reabilitare
- Număr anunț
- DA22068598
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT STEFANIA (CUI 29032825)
- Furnizor / câștigător
- CONSTRUCT LAND SRL (CUI RO18949475)
- Cod CPV
- 45262600-7 · Diverse lucrari specializate de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.766,02 RON
- Valoare atribuită
- 16.766,02 RON
- Data publicării
- 13.12.2018 16:34
- Termen limită
- 19.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.12.2018 10:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16.766,02 RON
din 16.766,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro