Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparare si intretinere a centralelor termice - DRDP Brasov
- Număr anunț
- DA22064206
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- GETINSTAL (CUI RO21521192)
- Cod CPV
- 45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 813,61 RON
- Valoare atribuită
- 813,61 RON
- Data publicării
- 13.12.2018 14:17
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.12.2018 14:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
813,61 RON
din 813,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro