Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inlocuit piese de schimb CT

Număr anunț
DA22062463
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PETRESTI (CUI 12839759)
Furnizor / câștigător
ALBANIC SERVICE SRL (CUI RO15172365)
Cod CPV
45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
487,93 RON
Valoare atribuită
487,93 RON
Data publicării
13.12.2018 13:32
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 14:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

487,93 RON

din 487,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.