Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatii constructie pentru depozitat lemne dispensar medical Valea Viseului, comuna Bistra
- Număr anunț
- DA22073106
- Autoritate contractantă
- COMUNA BISTRA (CONS. LOCAL COMUNA BISTRA MARAMURES) (CUI 3695000)
- Furnizor / câștigător
- Craus Iosif II (CUI 23550976)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.393,13 RON
- Valoare atribuită
- 16.393,13 RON
- Data publicării
- 14.12.2018 10:03
- Termen limită
- 19.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.12.2018 10:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16.393,13 RON
din 16.393,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro