Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de reparatii curente GRADINITA CU PROGRAM NORMAL BALENI
- Număr anunț
- DA22037263
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA BALENI (CUI 4280060)
- Furnizor / câștigător
- BIOLAND STEJARUL CONS S.R.L. (CUI 33444816)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 58.837,44 RON
- Valoare atribuită
- 58.837,44 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 10:43
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.12.2018 09:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
58.837,44 RON
din 58.837,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro