Ofertă refuzată Cumpărare directă

Inchiriere utilaj - buldozer

Număr anunț
DA22075742
Autoritate contractantă
ORASUL FRASIN (CUI 4535651)
Furnizor / câștigător
CASA DESIGN SRL (CUI RO14412788)
Cod CPV
45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
69.750 RON
Valoare finală
74.400 RON
Data publicării
14.12.2018 11:14
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 11:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.