Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE ARTICULATII, FRANE, SCURGERI ULEI RENAULT

Număr anunț
DA22067049
Autoritate contractantă
S.C. GENERAL PUBLIC SERV S.A. (CUI 29094518)
Furnizor / câștigător
ASTI TRUCK SERVICE SRL (CUI RO26884741)
Cod CPV
50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.863,02 RON
Valoare atribuită
1.863,02 RON
Data publicării
13.12.2018 15:31
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 14:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.863,02 RON

din 1.863,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.