Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE

Număr anunț
DA22077982
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala " S.Illyes Lajos" Sovata (CUI 29033006)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44510000-8 · Scule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.381,46 RON
Valoare atribuită
1.381,46 RON
Data publicării
14.12.2018 12:13
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 12:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.381,46 RON

din 1.381,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.