Ofertă acceptată Cumpărare directă

Registre A4

Număr anunț
DA22077437
Autoritate contractantă
Agentia Judeteana Pentru Ocuparea Fortei de Munca Gorj (CUI 11362804)
Furnizor / câștigător
DARCOM SRL (CUI RO2161720)
Cod CPV
42512510-6 · Registre (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
397,74 RON
Valoare atribuită
397,74 RON
Data publicării
14.12.2018 11:58
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 13:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

397,74 RON

din 397,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.