Atribuită Anunț de participare

Servicii de proiectare, elaborare documentatii in vederea obtinerii avizelor, acordurilor si autorizatiilor, asistenta tehnica si executie lucrari aferente obiectivului de investitii pentru proiectul Amenajari interioare nestructurale si mobilier expozitional.

Număr anunț
SCN1041565
Autoritate contractantă
MUZEUL TARII CRISURILOR (CUI 4287858)
Furnizor / câștigător
CONSTRUCTORUL SALARD SRL (CUI 112454)
Cod CPV
45212350-4 · Cladiri de interes istoric sau arhitectural deosebit (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.658.740,13 RON
Valoare atribuită
4.656.835 RON
Data publicării
12.04.2019 15:49
Anunț de atribuire
SCNA1025431
Termen limită
24.05.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1045787

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
NOVARTIS SRL CUI 16306392

Valoare atribuită

4.656.835 RON

din 4.658.740,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.