Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 67,3% sub estimat
Acord-cadru de prestări servicii de asigurare obligatorie de răspundere civilă pentru prejudicii produse prin accidente de autovehicule
- Număr anunț
- SCN1041557
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
- Furnizor / câștigător
- FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 389.500 RON
- Valoare atribuită
- 127.310 RON 67,3% sub estimat
- Data publicării
- 12.04.2019 15:01
- Anunț de atribuire
- SCNA1020273
- Termen limită
- 02.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1045672
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1045672.pdf
- SECTIUNEA III Caiet de sarcini.doc.p7s
- SECTIUNEA IV Model acord-cadru si contract subsecvent.doc.p7s
- SECTIUNEA V FORMULARE .docx.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE CUI 14785760
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Valoare atribuită
127.310 RON
din 389.500 RON estimat
67,3%
Adjudecat la 32,7% din estimat · economie 262.190 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.