Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,4% sub estimat
Realizare parcări – zona OBOR – execuție
- Număr anunț
- SCN1041545
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Lugoj (CUI 4527381)
- Furnizor / câștigător
- VALMAN CONSTRUCT SRL (CUI 18711138)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 439.557,27 RON
- Valoare atribuită
- 433.588,10 RON 1,4% sub estimat
- Data publicării
- 12.04.2019 14:04
- Anunț de atribuire
- SCNA1019252
- Termen limită
- 16.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1045737
Documente
Documentația de atribuire
- 1.parte scrisa.pdf.zip.p7s
- 2.PARTE DESENATA.pdf.zip.p7s
- Certificat urbanism.pdf.p7s
- Clauze contractuale.pdf.p7s
- FisaDate_DF1045737.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
- Instiintare obtinere autorizatii si avize.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
VALMAN CONSTRUCT SRL CUI RO18711138
Asociați 1
TECHNOCER SRL CUI 9630549
Valoare atribuită
433.588,10 RON
din 439.557,27 RON estimat
1,4%
Adjudecat la 98,6% din estimat · economie 5.969,17 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.