Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 27,2% sub estimat
Servicii Proiectare tehnica (PT, DE si asistență tehnica) pentru proiectul “MODERNIZARE, EXTINDERE, DOTARE SCOALA GENERALA NR. 2 CU CLASELE I-VIII CAMPURELU”
- Număr anunț
- SCN1041539
- Autoritate contractantă
- COMUNA COLIBASI (PRIMARIA COLIBASI) (CUI 5123624)
- Furnizor / câștigător
- PALTINUL INTERAX PROIECT SRL (CUI 29131390)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 103.000 RON
- Valoare atribuită
- 75.000 RON 27,2% sub estimat
- Data publicării
- 12.04.2019 13:41
- Anunț de atribuire
- SCNA1025497
- Termen limită
- 09.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1045770
Documente
Documentația de atribuire
- 2 - Caiet sarcini CAMPURELU.doc.p7s
- 3 - Formular nr 11 model de contract.docx.p7s
- 4 - Formulare.docx.p7s
- Documentatie tehnica_rev.part1.rar.p7s
- Documentatie tehnica_rev.part2.rar.p7s
- Documentatie tehnica_rev.part3.rar.p7s
- Documentatie tehnica_rev.part4.rar.p7s
- FisaDate_DF1045770.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PALTINUL INTERAX PROIECT SRL CUI 29131390
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SPIRI COM SRL CUI RO 2632267
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
SC LGB TRANSARK SRL CUI RO14550632
Subcontractanți 1
AIR DESIGN CONSTRUCT SRL CUI RO31948124
Valoare atribuită
75.000 RON
din 103.000 RON estimat
27,2%
Adjudecat la 72,8% din estimat · economie 28.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.