Atribuită
Anunț de participare
Furnizare „Automaturatoare stradala cu aspiratie, multifunctionala, cu capacitatea buncarului intre 6 si 7 mc, dotata cu instalatie stropit stradal si spatii verzi”
- Număr anunț
- SCN1041519
- Autoritate contractantă
- ORASUL DABULENI (CUI 5002029)
- Furnizor / câștigător
- GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL (CUI 5348490)
- Cod CPV
- 34921100-0 · Masini de maturat strazile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 787.350 RON
- Valoare atribuită
- 787.000 RON
- Data publicării
- 12.04.2019 10:49
- Anunț de atribuire
- SCNA1018190
- Termen limită
- 23.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1045571
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Automaturatoare.pdf.p7s
- Clauze contractuale Automaturatoare.pdf.p7s
- FisaDate_DF1045571.pdf
- FisaDate.pdf.p7s
- Model Formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL CUI RO 5348490
Valoare atribuită
787.000 RON
din 787.350 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro