Atribuită
Anunț de participare
Achizitie consumabile pentru dializa renala
- Număr anunț
- CN1010575
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DR. C. I. PARHON (CUI 4540895)
- Furnizor / câștigător
- DIRECT PHARMA LOGISTICS SRL (CUI 31647962)
- Cod CPV
- 33181520-3 · Consumabile pentru dializa renala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.147.480 RON
- Data publicării
- 12.04.2019 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1018359
- Termen limită
- 27.05.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 073-172071
- Documentație de atribuire
- DF1045284
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini dializa.pdf.p7s
- clauze dializa 2019.doc (1).doc.p7s
- FisaDate_DF1045284.pdf
- FORMULARE 2019.doc (1).doc.p7s
DUAE
Loturi (5)
Estimat: 3.147.480 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dializoare, linii sange, concentrat bazic, concentrat acid, fil… | 2.818.000 RON | DIRECT PHARMA LOGISTICS S.R.L. | — |
| 2 | Fistuline, adaptoare | 57.600 RON | DIRECT PHARMA LOGISTICS S.R.L. | — |
| 3 | Dezinfectanti pentru aparate | 34.080 RON | DIRECT PHARMA LOGISTICS S.R.L. | — |
| 4 | Catetere | 224.200 RON | Anulat | — |
| 5 | Accesorii pentru insertia cateterului venos central | 13.600 RON | KAPAMED INTERNATIONAL SRL | — |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
KAPAMED INTERNATIONAL SRL CUI RO 29589509
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
DIRECT PHARMA LOGISTICS SRL CUI RO31647962
Oferta 3
Individuala
Ofertant
TRANSMEDIC IMPEX SRL CUI RO34725178
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.