Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat
Servicii reparatie capitala motor M137A
- Număr anunț
- SCN1041666
- Autoritate contractantă
- AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
- Furnizor / câștigător
- ARPIEM AVIATION SRL (CUI 33519692)
- Cod CPV
- 50211212-6 · Servicii de reparare a motoarelor de aeronave (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 159.000 RON
- Valoare atribuită
- 158.000 RON 0,6% sub estimat
- Data publicării
- 15.04.2019 21:37
- Anunț de atribuire
- SCNA1016057
- Termen limită
- 06.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1045784
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini M137A 2019.pdf.p7s
- draft ctr. rk motor.pdf.p7s
- FisaDate_DF1045784.pdf
- Formulare (3).docx.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ARPIEM AVIATION SRL CUI 33519692
Valoare atribuită
158.000 RON
din 159.000 RON estimat
0,6%
Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 1.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.