Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,2% sub estimat

Servicii de proiectare (proiect tehnic si detalii de executie pentru specialitatile arhitectura, rezistenta si instalatii – electrice, termice si sanitare, inclusiv asistenta tehnica din partea proiectantului inclusa in tarifarea proiectarii pana la finalizarea obiectivului de investitii) pentru realizarea obiectivului „Construire si dotare Gradinita Racari, Judetul Dambovita”.

Număr anunț
SCN1041657
Autoritate contractantă
ORASUL RACARI (CUI 4816185)
Furnizor / câștigător
DESIGN STUDIO SRL (CUI 19219614)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.000 RON
Valoare atribuită
22.500 RON 2,2% sub estimat
Data publicării
15.04.2019 17:12
Anunț de atribuire
SCNA1032902
Termen limită
15.05.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1044159

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
DESIGN STUDIO SRL CUI 19219614

Valoare atribuită

22.500 RON

din 23.000 RON estimat 2,2%

Adjudecat la 97,8% din estimat · economie 500 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.