Atribuită
Anunț de participare
Achizitia unui i. Sistem de spectrometrie in timp real cu fotoliza laser in impulsuri - 1 buc
- Număr anunț
- CN1011444
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE CHIMIE MACROMOLECULARA PETRU PONI (CUI RO11409036)
- Furnizor / câștigător
- RONEXPRIM SRL (CUI 1594351)
- Cod CPV
- 38433000-9 · Spectrometre (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 623.167,23 RON
- Valoare atribuită
- 623.000 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1018908
- Termen limită
- 27.06.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 099-239046
- Documentație de atribuire
- DF1048962
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini_Spectrom foto.docx.p7s
- FisaDate_DF1048962.pdf
- Formular 4 - propunerea tehnica.doc.p7s
- FORMULARE spectrom foto.doc.p7s
- Model contract.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RONEXPRIM SRL CUI RO 1594351
Valoare atribuită
623.000 RON
din 623.167,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro