Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Lucrari de executie aferente obiectivului de investiţii din cadrul proiectului “ Reabilitare şi Modernizare Scoala Gimnaziala NR. 1“
- Număr anunț
- SCN1041626
- Autoritate contractantă
- Municipiul Bistrita (CUI 4347569)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRO-URSA SERVCOM SRL (CUI 7782958)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.511.967,42 RON
- Valoare atribuită
- 5.306,09 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 15.04.2019 15:29
- Anunț de atribuire
- SCNA1018903
- Termen limită
- 20.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1045834
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET SARCINI EXECUTIE - Sc.GIMN.NR.1, modif.ATR, aprilie 2019-semnat.pdf.p7s
- Contract -Lot1 - Reabilitare Gen. 1-semnat.doc.p7s
- Contract- Lot 2- lucrari bransament electric Gen 1-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1045834.pdf
- Formulare_Generala Nr.1-semnat.doc.p7s
- PT - REAB.SI MODERN. SC.GIMN. NR.1 - DOC.EXEC.part01-semnat.rar.p7s
- PT - REAB.SI MODERN. SC.GIMN. NR.1 - DOC.EXEC.part02-semnat.rar.p7s
- PT - REAB.SI MODERN. SC.GIMN. NR.1 - DOC.EXEC.part03-semnat.rar.p7s
- PT - REAB.SI MODERN. SC.GIMN. NR.1 - DOC.EXEC.part04-semnat.rar.p7s
- PT - REAB.SI MODERN. SC.GIMN. NR.1 - DOC.EXEC.part05-semnat.rar.p7s
- PT - REAB.SI MODERN. SC.GIMN. NR.1 - DOC.EXEC.part06-semnat.rar.p7s
- PT - REAB.SI MODERN. SC.GIMN. NR.1 - DOC.EXEC.part07-semnat.rar.p7s
- PT - REAB.SI MODERN. SC.GIMN. NR.1 - DOC.EXEC.part08-semnat.rar.p7s
- PT - REAB.SI MODERN. SC.GIMN. NR.1 - DOC.EXEC.part09-semnat.rar.p7s
- PT - REAB.SI MODERN. SC.GIMN. NR.1 - DOC.EXEC.part10-semnat.rar.p7s
- PT - REAB.SI MODERN. SC.GIMN. NR.1 - DOC.EXEC.part11-semnat.rar.p7s
- PT - REAB.SI MODERN. SC.GIMN. NR.1 - DOC.EXEC.part12-semnat.rar.p7s
- PT - REAB.SI MODERN. SC.GIMN. NR.1 - DOC.EXEC.part13-semnat.rar.p7s
- PT - REAB.SI MODERN. SC.GIMN. NR.1 - DOC.EXEC.part14-semnat.rar.p7s
- PT - REAB.SI MODERN. SC.GIMN. NR.1 - DOC.EXEC.part15-semnat.rar.p7s
- PT - REAB.SI MODERN. SC.GIMN. NR.1 - DOC.EXEC.part16-semnat.rar.p7s
- PT - REAB.SI MODERN. SC.GIMN. NR.1 - DOC.EXEC.part17-semnat.rar.p7s
- PT - REAB.SI MODERN. SC.GIMN. NR.1 - DOC.EXEC.part18-semnat.rar.p7s
- PT - REAB.SI MODERN. SC.GIMN. NR.1 - DOC.EXEC.part19-semnat.rar.p7s
- PT - REAB.SI MODERN. SC.GIMN. NR.1 - DOC.EXEC.part20-semnat.rar.p7s
- PT - REAB.SI MODERN. SC.GIMN. NR.1 - DOC.EXEC.part21-semnat.rar.p7s
- PT - REAB.SI MODERN. SC.GIMN. NR.1 - DOC.EXEC.part22-semnat.rar.p7s
- PT - REAB.SI MODERN. SC.GIMN. NR.1 - DOC.EXEC.part23-semnat.rar.p7s
- PT - REAB.SI MODERN. SC.GIMN. NR.1 - DOC.EXEC.part24-semnat.rar.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 13.511.967,42 RON Adjudecat: 5.306,09 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lucrari de executie aferente obiectivului de investitii Reabili… | 13.504.297,42 RON | Anulat | — |
| 2 | Bransament electric trifazat din cadrul obiectivului de investi… | 7.670 RON | ELECTRO-URSA SERVCOM S.R.L. | 5.306,09 RON ↓30,8% |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELECTRO-URSA SERVCOM SRL CUI RO 7782958
Valoare atribuită
5.306,09 RON
din 13.511.967,42 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 13.506.661,33 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.