Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 70,5% sub estimat
PACHET TESTE COAGULARE CU PUNERE LA DISPOZITIE DE ANALIZOR
- Număr anunț
- CN1010700
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
- Furnizor / câștigător
- SANPRODMED SRL (CUI 13362380)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 504.000 RON
- Valoare atribuită
- 148.500 RON 70,5% sub estimat
- Data publicării
- 15.04.2019 14:46
- Anunț de atribuire
- CAN1016630
- Termen limită
- 20.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1045698
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI UPU PACHET TESTE COAGULARE 2019.doc.p7s
- CLAUZE CONTRACTUALE 12LUNI.doc.p7s
- FisaDate_DF1045698.pdf
- FORMULARE - MODELE.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SANPRODMED SRL CUI RO 13362380
Valoare atribuită
148.500 RON
din 504.000 RON estimat
70,5%
Adjudecat la 29,5% din estimat · economie 355.500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.