Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Copiatoare tipografie
- Număr anunț
- SCN1041592
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
- Furnizor / câștigător
- ROMSYSTEMS SRL (CUI 15437993)
- Cod CPV
- 30121430-6 · Duplicatoare digitale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 177.310,93 RON
- Valoare atribuită
- 176.947 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 15.04.2019 09:39
- Anunț de atribuire
- SCNA1017996
- Termen limită
- 06.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1045716
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET SARCINI COPIATOARE.docx.p7s
- FisaDate_DF1045716.pdf
- FORMULARE.docx.p7s
- Instructiuni catre ofertanti.docx.p7s
- model contract.doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 177.310,93 RON Adjudecat: 176.947 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Copiator tipografie alb negru | 96.638,66 RON | ROMSYSTEMS | 176.947 RON |
| 2 | Copiator tipografie color | 80.672,27 RON | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMSYSTEMS SRL CUI RO 15437993
Valoare atribuită
176.947 RON
din 177.310,93 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 363,93 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.