Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,4% sub estimat
Consumabile tonere Brother
- Număr anunț
- SCN1041589
- Autoritate contractantă
- Autoritatea Rutiera Româna (CUI 12059648)
- Furnizor / câștigător
- MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI 18088960)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.975 RON
- Valoare atribuită
- 3.800 RON 4,4% sub estimat
- Data publicării
- 15.04.2019 09:28
- Anunț de atribuire
- SCNA1126818
- Termen limită
- 23.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1045747
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini tonere Brother 2019.doc.p7s
- FisaDate_DF1045747.pdf
- Formulare consumabile tonere Brother 2019.docx.p7s
- PROIECT Contract tonere Brother.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MANOPRINTING SYSTEM SRL CUI RO 18088960
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
3.800 RON
din 3.975 RON estimat
4,4%
Adjudecat la 95,6% din estimat · economie 175 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.