Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 47,6% sub estimat
Servicii de întreținere a fotocopiatoarelor şi imprimantelor, cu plata în funcție de numărul de pagini printate
- Număr anunț
- SCN1041574
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Vest din Timisoara (CUI RO4250670)
- Furnizor / câștigător
- NEWDESK SRL (CUI 26999482)
- Cod CPV
- 50313200-4 · Servicii de intretinere a fotocopiatoarelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 262.525 RON
- Valoare atribuită
- 137.600 RON 47,6% sub estimat
- Data publicării
- 15.04.2019 08:23
- Anunț de atribuire
- SCNA1018961
- Termen limită
- 02.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1045715
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.doc.p7s
- FisaDate_DF1045715.pdf
- Formulare financiare service.doc.p7s
- Model contract.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NEWDESK SRL CUI 26999482
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PRINTOPIA SRL CUI RO 22658113
Valoare atribuită
137.600 RON
din 262.525 RON estimat
47,6%
Adjudecat la 52,4% din estimat · economie 124.925 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.