Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,2% sub estimat
“Servicii de proiectare tehnică și asistență din partea proiectantului și Execuție lucrări pentru realizarea obiectivului „Asfaltare DC 55G (DC 386+DS 316), DC 812 şi DC 638, comuna Vorona, judeţul Botoşani"”
- Număr anunț
- SCN1041744
- Autoritate contractantă
- Comuna Vorona (CUI 3672049)
- Furnizor / câștigător
- CONREC (CUI 609357)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.114.500 RON
- Valoare atribuită
- 3.940.113,75 RON 4,2% sub estimat
- Data publicării
- 16.04.2019 16:13
- Anunț de atribuire
- SCNA1019518
- Termen limită
- 15.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1045970
Documente
Documentația de atribuire
- 03 - Caiet de sarcini - Asfaltare Poiana IC.pdf.p7s
- 05 - Formulare Pth+Exec - Asfaltare Poiana - Icuseni.docx.p7s
- 06 - contract proiectare si executie - Asfaltare Poiana Icuseni.docx.p7s
- FisaDate_DF1045970.pdf
- SF actualizat - Asfaltare DC 55G_Redacted_red.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
CORNELL'S FLOOR S.R.L. CUI 24616580
Asociați 1
TOTAL PROIECT SRL CUI RO14225950
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
TRY GRUP BETOANE SRL CUI RO 33601520
Asociați 1
ECOMARY SRL CUI RO 23089695
Terți susținători 1
VULTURI SRL CUI RO 17782459
Valoare atribuită
3.940.113,75 RON
din 4.114.500 RON estimat
4,2%
Adjudecat la 95,8% din estimat · economie 174.386,25 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.