Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 22,8% sub estimat

Achizitie aparatura evenimente culturale in cadrul proiectului: „REABILITARE, MODERNIZARE SI DOTARE CAMIN CULTURAL IN SATUL BOGATA, COMUNA DOFTEANA, JUDETUL BACAU”

Număr anunț
SCN1041727
Autoritate contractantă
COMUNA DOFTEANA (CUI 4278116)
Furnizor / câștigător
MATRIX SOLUTIONS SRL (CUI 28355283)
Cod CPV
38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.970,19 RON
Valoare atribuită
23.150 RON 22,8% sub estimat
Data publicării
16.04.2019 15:23
Anunț de atribuire
SCNA1019593
Termen limită
10.05.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1046082

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MATRIX SOLUTIONS SRL CUI RO 28355283
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
QUARTZ MATRIX SRL CUI RO 5150840

Valoare atribuită

23.150 RON

din 29.970,19 RON estimat 22,8%

Adjudecat la 77,2% din estimat · economie 6.820,19 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.