Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 20,3% sub estimat
Achizitie instrumente muzicale in cadrul proiectului: „REABILITARE, MODERNIZARE SI DOTARE CAMIN CULTURAL IN SATUL BOGATA, COMUNA DOFTEANA, JUDETUL BACAU”
- Număr anunț
- SCN1041723
- Autoritate contractantă
- COMUNA DOFTEANA (CUI 4278116)
- Furnizor / câștigător
- FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
- Cod CPV
- 37300000-1 · Instrumente muzicale si piese pentru acestea (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 132.951,07 RON
- Valoare atribuită
- 105.974,79 RON 20,3% sub estimat
- Data publicării
- 16.04.2019 15:20
- Anunț de atribuire
- SCNA1019600
- Termen limită
- 10.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1046069
Documente
Documentația de atribuire
- 10. Model de contract.doc.p7s
- 10. Model de contract-pag. 53-59.pdf.p7s
- 15. Lista dotari si fise tehnice dotari instrumente fanfara camin cult.pdf.p7s
- 8. Caiet se sarcini Instrumente muzicale pag. 31-34.pdf.p7s
- 9. MODELE DE FORMULARE.docx.p7s
- 9. Modele de formulare-pag. 35-52.pdf.p7s
- FisaDate_DF1046069.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FLY MUSIC SRL CUI RO 18996892
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
COMLIBRIS SRL CUI RO2665191
Valoare atribuită
105.974,79 RON
din 132.951,07 RON estimat
20,3%
Adjudecat la 79,7% din estimat · economie 26.976,28 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.