Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Furnizare prin inchiriere de autoturisme fara sofer - 2019

Număr anunț
SCN1041703
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
Furnizor / câștigător
EREBUS TEHNICS INTERNATIONAL SRL (CUI 6521580)
Cod CPV
34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
471.000 RON
Valoare atribuită
470.400 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
16.04.2019 12:11
Anunț de atribuire
SCNA1016879
Termen limită
15.05.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1045853

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

470.400 RON

din 471.000 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 600 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.