Ofertă acceptată Cumpărare directă

REFULATOR FRUNZE HUSQVARNA 125 BVX

Număr anunț
DA22078786
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02638 (CUI 4265965)
Furnizor / câștigător
COSMA INSTALATII SRL (CUI RO16392563)
Cod CPV
16160000-4 · Diverse echipamente de gradinarit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
907,56 RON
Valoare atribuită
907,56 RON
Data publicării
14.12.2018 12:36
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 12:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

907,56 RON

din 907,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.