Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 30,8% sub estimat

Echipament de management și monitorizare rețele

Număr anunț
CN1010665
Autoritate contractantă
Directia Generala de Protectie Interna (CUI 36755310)
Furnizor / câștigător
FELIX TELECOM SRL (CUI 2354144)
Cod CPV
32429000-6 · Echipament de retea telefonica (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie restransa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.403.361,34 RON
Valoare atribuită
5.813.595 RON 30,8% sub estimat
Data publicării
16.04.2019 01:41
Anunț de atribuire
CAN1021963
Termen limită
30.05.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 075-177406
Documentație de atribuire
DF1045701

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 28 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FELIX TELECOM SRL CUI RO 2354144
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FELIX TELECOM SRL CUI RO 2354144
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
TRENCADIS CORP SRL CUI RO 20415754
Încă 25 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

5.813.595 RON

din 8.403.361,34 RON estimat 30,8%

Adjudecat la 69,2% din estimat · economie 2.589.766,34 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.