Anulată
Anunț de participare
„Servicii de reparaţie tip RG cu modernizare a vagoanelor de calatori AVA 200 CFR" – impartita in 2 loturi Lot 1 -,, Servicii de reparaţie tip RG cu modernizare a vagoanelor de AVA 200 CFR - seria 2190" Lot 2 -,, Servicii de reparaţie tip RG cu modernizare a vagoanelor de AVA 200 CFR - seria 2190, serie noua 2191 salon"
- Număr anunț
- CN1010633
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Cod CPV
- 50224200-3 · Servicii de reconditionare a vagoanelor de calatori (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 155.910.000 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 16.04.2019 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1016145
- Termen limită
- 30.05.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 075-179482
- Documentație de atribuire
- DF1044632
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa D +Sectiunea Formulare SNTFCMR 19 2019-semnat.doc.p7s
- Caiet sarcini DV6 1 128 2018 actualizat + anexa D32 1 108 2017 val.2019 -semnat.pdf.p7s
- Caiet sarcini DV6 1 158 2018 actualizat+ anexa D32 1 108 2017 val.2019 -semnat.pdf.p7s
- DV6-4-20-2019 inloc roti, osia-axa si discuri frana-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1044632.pdf
- Model ACORD CADRU-semnat.pdf.p7s
- Model Contract subsecvent-semnat.pdf.p7s
- Reg TG 2019-semnat.pdf.p7s
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.