Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,9% sub estimat
Proiectare si executie de lucrari de construire casa funerara in cadrul proiectului: “CONSTRUIRE SI DOTARE CASA PENTRU SERVICII FUNERARE CU SPATII TEHNICE AFERENTE PREMERGATOR CEREMONIEI FUNERARE IN LOCALITATEA PLOPIS, COMUNA PLOPIS, JUDETUL SALAJ”
- Număr anunț
- SCN1041856
- Autoritate contractantă
- Comuna Plopis (CUI 4291956)
- Furnizor / câștigător
- PAULO-GEPA CONSTRUCT SRL (CUI 23985458)
- Cod CPV
- 45212360-7 · Lucrari de constructii de cladiri religioase (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 482.238,61 RON
- Valoare atribuită
- 478.019,51 RON 0,9% sub estimat
- Data publicării
- 17.04.2019 22:49
- Anunț de atribuire
- SCNA1021052
- Termen limită
- 24.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1045927
Documente
Documentația de atribuire
- 02. Formulare_proiectare si lucrari_Capela_Plopis.doc.p7s
- 03. Clauze contractuale_proiectare si executie_Capela_Plopis_act 08.04.2019.doc.p7s
- 04. Caiet de sarcini_proiectare si lucrari_Capela_Plopis.doc.p7s
- 5. Anexa CS_Studiu de fezabilitate.part1.rar.p7s
- 5. Anexa CS_Studiu de fezabilitate.part2.rar.p7s
- FisaDate_DF1045927.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
PAULO-GEPA CONSTRUCT SRL CUI RO 23985458
Asociați 1
CEHU BIG PROJECT S.R.L. CUI 36908830
Subcontractanți 1
EXOPROIECT SRL CUI 30134446
Valoare atribuită
478.019,51 RON
din 482.238,61 RON estimat
0,9%
Adjudecat la 99,1% din estimat · economie 4.219,10 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.