Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
ACHIZITIE BULDOEXCAVATOR ÎN CADRUL PROIECTULUI ”DOTAREA SERVICIULUI SITUAȚII DE URGENȚĂ DIN COMUNA CERNĂTEȘTI, JUDEȚUL BUZĂU”
- Număr anunț
- SCN1041852
- Autoritate contractantă
- Comuna Cernatesti (CUI 3662622)
- Furnizor / câștigător
- BERGERAT MONNOYEUR SRL (CUI 11359868)
- Cod CPV
- 43262100-8 · Excavatoare mecanice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 370.350,75 RON
- Valoare atribuită
- 370.100 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 17.04.2019 19:55
- Anunț de atribuire
- SCNA1020372
- Termen limită
- 06.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1046227
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BERGERAT MONNOYEUR SRL CUI 11359868
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
RET ECHIPAMENTE S.R.L. CUI 40550917
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
VECTRA EXIM SRL CUI RO 4056411
Valoare atribuită
370.100 RON
din 370.350,75 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 250,75 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.