Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,0% sub estimat
ACHIZITIE BULDOEXCAVATOR PENTRU DOTAREA SERVICIULUI PENTRU SITUATII DE URGENŢĂ, COMUNA BRĂEȘTI, JUDETUL BUZAU
- Număr anunț
- SCN1041851
- Autoritate contractantă
- Comuna Braesti (CUI 3724466)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 318.198,53 RON
- Valoare atribuită
- 311.780 RON 2,0% sub estimat
- Data publicării
- 17.04.2019 19:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1019249
- Termen limită
- 06.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1046220
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Valoare atribuită
311.780 RON
din 318.198,53 RON estimat
2,0%
Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 6.418,53 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.