Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,8% sub estimat
Servicii de proiectare și execuție pentru proiectul intitulat “Reabilitare DC62 între limita cu Oradea și intersecția cu str. Ștefan cel Mare constând în: reabilitare carosabil, trotuare și accese proprietăți partea stânga (sens mers Oradea – Cihei, troturare și accese proprietăți, partea dreaptă, cu pistă dublă de biciclete și canalizare pluvială”
- Număr anunț
- SCN1041844
- Autoritate contractantă
- Comuna Sinmartin (CUI 4641296)
- Furnizor / câștigător
- DRUMURI BIHOR SA (CUI 10980670)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.496.723,32 RON
- Valoare atribuită
- 5.341.270,77 RON 2,8% sub estimat
- Data publicării
- 17.04.2019 17:04
- Anunț de atribuire
- SCNA1030509
- Termen limită
- 13.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1046197
Documente
Documentația de atribuire
- 2 formulare model si contract.docx.p7s
- 3 caiet de sarcini.pdf.p7s
- cu pista biciclete.pdf.p7s
- FisaDate_DF1046197.pdf
- SF - DC62 Cihei.pdf.p7s
- SF - pista DC62 Cihei.pdf.p7s
- SF -TROTUAR DC62 Cihei (FIN).pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
DRUMURI BIHOR SA CUI RO 10980670
Asociați 1
AQUACONS S.R.L. CUI RO 3458780
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
ASFAMIXT SRL CUI RO 20847710
Asociați 1
PROEXCO SRL CUI RO 17801909
Subcontractanți 1
REL-MONT SRL CUI 3423862
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ANTREPRIZA DE REPARATII SI LUCRARI A R L CLUJ SA CUI RO 9478840
Subcontractanți 1
PROIECT-CONSTRUCT REGIUNEA TRANSILVANIA SRL CUI RO23719545
Valoare atribuită
5.341.270,77 RON
din 5.496.723,32 RON estimat
2,8%
Adjudecat la 97,2% din estimat · economie 155.452,55 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.