Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,7% sub estimat
„Modernizare drumuri comunale in comuna Budeasa, judeţul Argeş”
- Număr anunț
- SCN1041841
- Autoritate contractantă
- COMUNA BUDEASA (CUI 4469566)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL TRUST ARGES SRL (CUI 15428170)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.404.324,96 RON
- Valoare atribuită
- 6.359.434,40 RON 0,7% sub estimat
- Data publicării
- 17.04.2019 16:43
- Anunț de atribuire
- SCNA1032188
- Termen limită
- 03.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1046223
Documente
Documentația de atribuire
- Certificat de Urbanism.pdf
- D3 - CAIET SARCINI - 16.04.2019.doc
- D4 - Formulare - 16.04.2019.docx
- D5 - Contract - 16.04.2019.docx
- D6 - Instructiuni Ofertanti - 16.04.2019.doc
- Expertiza strazi Budeasa.pdf
- FisaDate_DF1046223.pdf
- GEO 1.pdf
- GEO 2.pdf
- Memoriu DALI fara valori.pdf
- Piese desenate pdf.rar
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
GENERAL TRUST ARGES SRL CUI RO 15428170
Asociați 1
H.V.I.D. CONSULTING GROUP SRL CUI 30673483
Subcontractanți 1
CONI SRL CUI RO 1310859
Valoare atribuită
6.359.434,40 RON
din 6.404.324,96 RON estimat
0,7%
Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 44.890,56 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.