Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,6% sub estimat
Furnizare materiale consumabile si accesorii de birou pentru SCOALA GIMNAZIALA "BENEDEK ELEK" LIVEZENI in cadrul proiectului "Măsuri integrate pentru combaterea sărăciei și a marginalizării în Livezeni" - - LOT 1: - Accesorii de birou si rechizite scolare
- Număr anunț
- SCN1041784
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Benedek Elek Livezeni (CUI 29034486)
- Furnizor / câștigător
- CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
- Cod CPV
- 30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.800 RON
- Valoare atribuită
- 8.953,30 RON 8,6% sub estimat
- Data publicării
- 17.04.2019 09:57
- Anunț de atribuire
- SCNA1019260
- Termen limită
- 09.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1045971
Documente
Documentația de atribuire
- 1. Caiet de sarcini Lot 1.pdf.p7s
- 2. Formulare.doc.p7s
- 3. Model Contract.doc.p7s
- FisaDate_DF1045971.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CONTE IMPEX SRL CUI RO 4596543
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
EVIDENT GROUP SRL CUI RO 3645710
Valoare atribuită
8.953,30 RON
din 9.800 RON estimat
8,6%
Adjudecat la 91,4% din estimat · economie 846,70 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.