Atribuită
Anunț de participare
Execuția lucrărilor de construcție grădiniță în localitatea Bistrița Bîrgăului, în cadrul proiectului “CONSTRUIRE “GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT” IN LOCALITATEA BISTRITA BIRGAULUI, COMUNA BISTRITA BIRGAULUI, JUDETUL BISTRITA-NASAUD”
- Număr anunț
- SCN1041778
- Autoritate contractantă
- Comuna Bistrita Bargaului (CUI 4347437)
- Furnizor / câștigător
- DROSERA COMSERV SRL (CUI 3093683)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.426.139,21 RON
- Valoare atribuită
- 1.426.000 RON
- Data publicării
- 17.04.2019 09:31
- Anunț de atribuire
- SCNA1017454
- Termen limită
- 20.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1045945
Documente
Documentația de atribuire
- 6. Formulare-semnat.pdf.p7s
- 7. Contract lucrari-semnat.pdf.p7s
- 9. Caiet sarcini-semnat.pdf.p7s
- arhitectura-semnat.rar.p7s
- espd-request-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1045945.pdf
- instalatii-semnat.rar.p7s
- partea scrisa gradinita-semnat.pdf.p7s
- partea scrisa-semnat.pdf.p7s
- Planse scanate-semnat.rar.p7s
- Rezistenta 1-semnat.rar.p7s
- Reziztenta 2-semnat.rar.p7s
- Reziztenta 3-semnat.rar.p7s
- Reziztenta 4-semnat.rar.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
DROSERA COMSERV SRL CUI 3093683
Asociați 1
INDEMINAREA PRODCOM SRL CUI RO 4346571
Valoare atribuită
1.426.000 RON
din 1.426.139,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro