Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat

Modernizare drumuri comunale in comuna Catane, judetul Dolj.

Număr anunț
SCN1041777
Autoritate contractantă
Comuna Catane (Consiliul Local al Comunei Catane) (CUI 16414874)
Furnizor / câștigător
LUK TRUST CONSTRUCT 2004 SRL (CUI 16991554)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.043.210,08 RON
Valoare atribuită
7.017.024,76 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
17.04.2019 09:26
Anunț de atribuire
SCNA1019564
Termen limită
20.05.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1046047

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Terți susținători 1
SENERA S.A. CUI RO 32500560

Valoare atribuită

7.017.024,76 RON

din 7.043.210,08 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 26.185,32 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.