Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 17,2% sub estimat
Achiziţia şi distribuţia de mere pentru elevii din învățământul primar și gimnazial de stat și privat, precum și pentru preșcolarii din grădinițele de stat și private cu program normal de 4 ore, pentru anul școlar 2019-2020, în judeţul Vâlcea.
- Număr anunț
- CN1011490
- Autoritate contractantă
- JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
- Furnizor / câștigător
- MATRA SRL (CUI 6287579)
- Cod CPV
- 03222321-9 · Mere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.342.814 RON
- Valoare atribuită
- 1.111.773,30 RON 17,2% sub estimat
- Data publicării
- 24.05.2019 01:38
- Anunț de atribuire
- CAN1022340
- Termen limită
- 05.07.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 100-241698
- Documentație de atribuire
- DF1049096
Documente
Documentația de atribuire
- ACORD_CADRU_CONTRACT_SUBSECVENT.pdf.p7s
- CAIET_SARCINI_ANEXE_GRAFIC_LIVRARE.pdf.p7s
- FisaDate_DF1049096.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MATRA SRL CUI RO 6287579
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
LOGISTIC MEDIA POP ART SRL CUI 33848466
Valoare atribuită
1.111.773,30 RON
din 1.342.814 RON estimat
17,2%
Adjudecat la 82,8% din estimat · economie 231.040,70 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.